1. خانه
  2. حمل و نقل
  3. ارسال بار با هواپیما

ارسال بار با هواپیما

ارسال بار با هواپیما

ارسال بار با هواپیما| حمل بار با هواپیما

ارسال بار با هواپیما را میتوان خدمتی نوین و خارق العاده دانست که فارغ از محدودیت های جغرافیایی، شرایطی مهیا می کند تا کالاها و محصولات مدنظر را در اسرع وقت در شهر و یا حتی کشوری دیگر تحویل داد.

حال مطمئنا راه ارتباطی سریعتری از پست با هواپیما وجود ندارد، علاوه بر آنکه میتوان ارسالی بدون دردسر را شاهد بود. در این مطلب می توانید مزایای دیگر این شیوه و جزئیاتی مانند نحوه فرستادن بار با هواپیما نیز را مطلع شوید، بنابراین تا انتها مطلب همراه ما باشید.

دلایل استقبال از پست با هواپیما برای ارسال کالا و محصولات

گسترش مداوم تجارت جهانی را می‌توان از چشمگیرترین عوامل رشد فزاینده حجم حمل و نقل های هوایی چند دهه گذشته دانست به طوری که برای ارسال انواع کالا نیز مزایای بیشماری صورت گرفته است.

افراد می‌توانند از طریق این بستر، فارغ از بعد مسافتی شاهد حمل آسان بار و تحویل سریع باشند و دغدغه ای نسبت به هزینه ارسال بسته با هواپیما نیز نداشته باشند. شاید کمتر کسی فکرش را می کرد که روزی استانداردهای امنیتی در ارسال هوایی انواع کالا به گونه ای شوند که حتی تجهیزات امدادی، کالاهای گرانقیمت و حمل و نقل هوایی حیوانات را بتوان بدون چالش در کمترین زمان به دست مصرف کننده رساند و آسودگی خیال بسیاری نسبت به حمل بار شکستنی با هواپیما نیز داشت .

مزایای حمل بار با هواپیما

حال در عصر کنونی، حمل و نقل هوایی مزایای بیشماری را برای بشر به همراه آورده است به طوری که این وسایل غول پیکر تنها برای جابه‌جایی مسافران نیستند، بلکه جهت دسترسی به کالاهای مختلف استقبال بی نظیر صورت گرفته است که بی‌ارتباط با داشتن مزایای بیشمار پست با هواپیما به شکل راحت و آسان نیست.

اگر قصد دارید کالا یا وسایل با ارزش خویش را از طریق حمل و نقل هوایی ارسال کنید، باید بدانید این روش می‌تواند دغدغه های بسیاری را کمرنگ کند، علاوه بر سرعت بالا در مقایسه با دیگر شیوه‌ها، می‌توان هزینه ارسال بسته با هواپیما را معقول دانست.

همچنین اطمینان خاطر بسیاری از نظر ایمنی وجود دارد، با توجه به آنکه احتمال سرقت و آسیب در حمل بار با هواپیما بسیار کم است به همین جهت افرادی که مایل به حمل و نقل کالاهای فوری و یا وسایل فاسد شدنی هستند، اغلب این بستر را می پسندند.

شاید تا چند سال قبل عبور از مسافت های عظیم کشورهای مختلف، آرزوی دور از ذهن، برای افراد مختلف بود اما حال با پتانسیلی که حمل و نقل هوایی فراهم کرده است نه تنها می توان مرزهای قاره های مختلف با وجود دریا ها، کوه ها و بیابان ها را پشت سر گذاشت بلکه می‌توان شاهد ارسال قابل اطمینان وسایل و کالاهای مختلف بود بطوری که استقبال بسیاری جهت حمل بار شکستنی با هواپیما نیز انجام گردیده است. جالب آنکه هر لحظه می توان با ردیابی مکان بسته ارسالی، خطر سرقت را نیز به صفر رساند.

جهت استفاده از خدمات و مشاوره رایگان با شماره های 02166928276- 09105949623تماس حاصل فرمایید.

حمل کالاهای فاسد شدنی و شکستنی از طریق پست با هواپیما

حمل بار شکستنی با هواپیما انتخاب بسیاری از کاربران و صاحبان مشاغل خاص و حساس نیز برای مشتریان سختگیر خود است. ارسال بار با هواپیما می تواند چنین فرصتی را فراهم کند علاوه بر آن که دسترسی سریع نیز از دیگر نقاط قوت حمل بار با هواپیما محسوب می شود.

ارسال محصولات فاسد شدنی مانند میوه ها، سبزیجات، مرکبات و گل ها، محصولات آرایشی، دارویی، گوشت و طیور به مناطق مختلف که اغلب مسافت طولانی دارند، چندان ساده نیست و نیاز بوده شرایط خاص دمایی و رطوبتی نیز فراهم باشد تا کیفیت محصول کاهش نیافته و ضرری به صاحب آن وارد نشود.

حمل بار با هواپیما

راهنمایی نحوه فرستادن بار با هواپیما

پست سریع هوایی به عنوان یک مسیر روشن با مزایای متعدد، مطرح است که علاوه بر حمل و نقل سریع و ایمن کمک کرده است، محصولات حساس به دما و فاسد شدنی مانند داروها، ذخایر خون و اعضای بدن را نیز بتوان ارسال کرد. جالب آنکه گروه های مختلفی از افراد و مشاغل از حمل و نقل هوایی برای ارسال بسته‌های خویش بهره می‌گیرند به طوری که شرکت‌های صنعتی، خرده فروشی ها و تجارت های آنلاین نیز مدت‌هاست برای رضایت مشتریان خویش حمل و نقل هوایی را به عنوان سیستم ارسالی برگزیده اند.

اگر شما نیز درصدد هستید که حمل بار شکستنی با هواپیما را انتخاب کنید اطلاعات خود را بهبود بخشید. بیاد داشته باشید که زمانی می توان در حفظ سرمایه و کاهش هزینه‌های خویش، شاهد مزایا شایانی بود که مواردی را رعایت کرد. متاسفانه برخی از افراد بدون آگاهی در مسیر حمل بار با هواپیما قدم بر می دارند که نه تنها نمی‌توانند شاهد تحویل به موقع محصول مورد نظر باشند بلکه اعتماد نسبت به این شیوه را نیز از دست می دهند.

در ادامه به چند مورد گری زده شده است تا شما نیز مانند دیگر افراد بتوانید در حمل اشیاء و کالای مورد نظر خویش، شاهد نتایج شایانی باشید.

  • انتخاب شرکت معتبر

نحوه فرستادن بار با هواپیما وابسته به مواردی است.  پتانسیل عظیمی که حمل و نقل هوایی برای ارسال انواع کالا و محصول فراهم کرده است، موجب گردیده مخاطبان هدف از گروه‌های مختلفی باشند بنابراین قبل از هر اقدامی، با شرکتی که خدمات اینچنینی را ارائه می‌کند، تماس بگیرید تا مطمئن شوید می‌توانید کالا و وسایل مدنظر را از طریق هواپیما به شهر مد نظر ارسال کنید، البته نباید این نکته را از یاد برد دسته خاصی از کالاها برای حمل بار هوایی از تهران و حمل و نقل هوایی مجاز نیستند.

  • در نظر گرفتن مشخصات بسته ارسالی

پس از موافقت با ارسال محصول مورد نظر، نیاز بوده که اطلاعاتی درباره وزن و اندازه بسته نیز داشته باشید تا در برآورد هزینه با چالش مواجه نشد. معمولاً برای حالت معمول یک فاکتور استاندارد وجود دارد که با توجه به افزایش حجم و وزن، هزینه ارسال بسته با هواپیما تعیین می شود.

  • درج دقیق جزئیات

برای اطمینان از ارسال موفق بسته و یا کالای مورد نظر، نیاز بوده جزئیاتی مانند مقدار دقیق بسته، اندازه، وزن، نام کالا، اطلاعات گیرنده و فرستنده و … را ذکر کنید تا در مسیر حمل بار با هواپیما چالشی برای تحویل کالا به وجود نیاید.

  • بسته بندی استاندارد

برای جلوگیری از پرداخت مبلغ اضافی هزینه ارسال بسته با هواپیما افراد باید بسته بندی استاندارد را رعایت کنند، در مواردی ممکن است از پذیرش محصول یا کالا جلوگیری شود و یا هزینه اضافی برای بسته بندی مجدد دریافت شود.

سخن آخر

حمل بار با هواپیما مزایا بسیاری دارد که سعی شد در این مطلب مواردی را ذکر نمود. از جمله این نقاط قوت، حمل و نقل سریع چشمگیر تر است اما باید دانست این شیوه با توجه به آنکه تدابیر شدید امنیتی در فرودگاه وجود دارد، امنیت بالایی داشته و می توان کالاهای با ارزش را نیز ارسال کرد.

نحوه فرستادن بار با هواپیما سوال بسیاری از مردم است باید دانست که معمولاً ترخیص کالا از گمرک نیز به سرعت صورت می گیرد بنابراین افراد دسترسی بدون دغدغه به محصولات خویش خواهند داشت. فرقی ندارد که مقصد در کجای این کره خاکی است از طریق این کانال ارتباطی به راحتی می توان دریافت ایده آل را شاهد بود.

برچسب ها:
[امتیاز 1 ]

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست