پست سریع داخلی هوایی چیست؟

حمل‌ و نقل کالا و خدمات امروزه یکی از بخش‌ های جدا نشدنی از اقتصاد و حتی زندگی روزمره ما می‌باشند. پست سریع داخلی هوایی باعث می‌شود که شما بتوانید به ‌راحتی و بدون هیچ ‌گونه مشکلی محصولات و بار ها و کالاهایی که می‌خواهید را در کمترین زمان انتقال دهید. به ‌طور کلی حمل بار هوایی و یا حمل‌ و نقل هوایی حمل ‌و نقلی می‌باشد که در آن محصولاتی که نیاز یک کشور و یا یک شخص می‌باشند با هواپیما هایی که برای این منظور تهیه شده‌اند مانند هواپیما های غول‌پیکر بسیار بزرگ به کشور های مقصد ارسال می‌شوند. توجه نمایید که امروزه حمل‌ و نقل هوایی سهم بسیار زیادی در گسترش فعالیت ‌های تجاری هر کشور و یا هر شرکت و خدمات‌ دهنده دارد؛ به‌ همین دلیل صنعت حمل بار هوایی امروز به یکی از صنایع پرطرف‌دار تبدیل‌شده است و روز به ‌روز نیز در حال گسترش است. توجه نمایید که پست سریع داخلی و خارجی علاوه ‌بر خدمات ‌رسانی حمل و نقل هوایی کالا در سریع‌ترین زمان، کمترین خرابی و ریسک را برای حمل ‌و نقل کالا ها دارا می‌باشد. همچنین این نوع پست توانسته‌است که در برخی از زمینه‌ های فرهنگی، اقتصادی، و گردشگری نیز رشد ایجاد کند.

پست سریع هوایی

ضمانت تحویل کالا

قیمت مناسب

خدمات به سراسر کشور

خدمات حمل هوایی داخلی

به طور کلی خدمات حمل هوایی و پست سریع داخلی به دو دسته حمل هوایی فریت و حمل هوایی کارگو دسته‌بندی می‌شوند. شما برای کسب کردن اطلاعات در رابطه با خدمات حمل هوایی که این پست در اختیار شما قرار می‌دهد نیاز دارید که در رابطه با این دو کلمه‌ای که ما گفتیم اطلاعات داشته باشید. توجه نمایید که حمل هوایی فریت حملی می‌باشد که در آن یک شخص و یا یک کشور کالا های مورد نیاز خودش را که ماهیت تجاری ندارند با استفاده از هواپیمای یک شرکت حمل و نقل هوایی به محلی که می‌خواهد انتقال می‌دهند.

توجه نمایید که فریت بار در واقع برای افرادی مناسب می‌باشد که قصد مهاجرت و اقامت طولانی در کشور های دیگر را دارند و نیاز دارند که وسایل خودشان را توسط شرکت ‌های پست سریع داخلی و خارجی که در زمینه فریت بار کار می‌کنند به مقصد بفرستند. در واقع پست فریت بار مخصوص بار های خصوصی می‌باشد. اما در زمینه کارگو، این نوع حمل بار با حمل بار فریت کاملاً متفاوت است. توجه نمایید که این نوع حمل بار شامل حمل بار تجارتی می‌باشد که یک تاجر محصولات کالاهای خریداری‌ شده از مبدا را با هواپیما به مقصد می‌فرستد. همان ‌طور که پیش‌تر نیز گفتیم این نوع حمل بار، یعنی حمل بار کارگو ماهیت کاملاً تجاری دارد و بالطبع در تعداد بسیار بالایی از محصولات تعریف می‌شود. دوستان عزیز اگر قصد دارید از نحوه ارسال بار با هواپیما مشاوره بگیرید می توانید با شماره های داخل سایت در ارتباط باشید.

جهت استفاده از خدمات و مشاوره رایگان با شماره های 02166928276- 09105949623تماس حاصل فرمایید.

حمل و نقل هوایی کالا

توجه نمایید که حمل ‌و نقل هوایی کالا از طریق پست سریع هوایی امروزه مورد توجه بسیاری از کشور ها و خدمات ‌دهنده ها قرار گرفته‌است. به‌ طور کلی محصولاتی که از طریق خدمات حمل هوایی جابجا می‌شوند انواع مختلفی دارند. برای مثال کالاهای عمومی کالاهایی می‌باشند که ارزش آن‌چنان زیادی ندارند و به ‌صورت کم ریسک تری انتقال داده می‌شوند. همچنین حمل این‌ گونه وسیله‌ ها کاملاً ساده می‌باشد و هیچ پیچیدگی خاصی ندارد.

توجه نمایید که حمل کالاهای عمومی حدود چهل درصد کل حمل ‌و نقل هوایی را دربر می‌گیرد که این عدد، عددی بسیار بزرگ است‌. در مقابل حمل کالا های عمومی، نقطه مقابل حمل این‌گونه کالا ها، کالا های با ارزش بیشتر می‌باشند. کالاهایی مانند موجودات زنده، انواع مواد شیمیایی خطرناک، طلا، و فلزات باارزش و غیره نیز می‌شوند که ریسک حمل این‌ گونه کالا ها به طبع بیشتر از حمل ‌و نقل کالا های عمومی می‌باشد. در کنار این موارد یک نوع حمل ‌و نقل دیگر به ‌عنوان حمل ‌و نقل دارویی و خوراکی نیز شناخته می‌شود که در این نوع حمل‌ و نقل مواد غذایی و یا انواع مختلف دارو ها جابه‌جا می‌شوند. توجه نمایید که حمل ‌و نقل مواد غذایی و دارو ها حساسیت بالایی برای شرکت حمل و نقل هوایی دارد زیرا هرگونه تاخیر در تحویل کالا ممکن است در نهایت موجب خرابی و فاسد شدن این بار ها شود.

هزینه هر کیلو بار هوایی

هزینه هر کیلو بار هوایی

قیمت ارسال کالا با پست سریع داخلی و خارجی یکی از مواردی می‌باشد که ممکن است ذهن هر فردی را به خودش درگیر کند. ما پیشتر برای شما گفتیم که استفاده از پست سریع هوایی ممکن است که کمی قیمت بالایی داشته باشد اما به‌ هر حال در کنار قیمت بالا، این نوع پست مزایای بسیار زیادی دارد. توجه نمایید که شما می‌توانید با کمی تحقیق در رابطه با شرکت‌ های خدمات ‌دهنده حمل‌ و نقل هوایی و پست سریع داخلی و خارجی یک شرکتی را پیدا کنید که با هزینه ‌های پایین نیز می‌تواند محصولات شما را به یک کشور و یا یک شهر دیگر انتقال دهد. توجه نمایید که هزینه هر کیلو بار هوایی در با توجه به نوع باریک شما جابه‌جا می‌کنید و شرکتی که می‌خواهید از او خدمات بگیرید و همچنین مسافتی که هواپیما باید طی کند تغییر می‌کند. پس ما نمی‌توانیم یک ‌قیمت مشخص و واضح را برای خدمات حمل هوایی به شما بگوییم‌. اما شما می‌توانید با توجه به نوع باری که می‌خواهید آن را انتقال دهید و مسافتی که یک هواپیما باید طی کند به‌طور تقریبی در رابطه با قیمت پست سریع داخلی و خارجی از شرکت ‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند پرس ‌و جو کنید تا متوجه شوید که برای حمل بار و کالاهایتان چقدر هزینه باید بپردازید و در رابطه با هزینه هر کیلو بار هوایی اطلاعات به دست بیاورید.

تعرفه ارسال بار هوایی

پلن یک
تماس بگیریدپست هوایی ویژه
 • بیمه دارد
 • بسته بند دارد
 • تحویل کمتر از 24 ساعت
 • تحویل درب به درب
پلن یک
تماس بگیریدپست هوایی ویژه
 • بیمه دارد
 • بسته بند دارد
 • تحویل کمتر از 24 ساعت
 • تحویل درب به درب
پلن یک
تماس بگیریدپست هوایی ویژه
 • بیمه دارد
 • بسته بند دارد
 • تحویل کمتر از 24 ساعت
 • تحویل درب به درب

مزایای حمل و نقل هوایی

هزینه کمتر

شاید شنیدن این عبارت برای شما غیر منطقی باشد اما توجه نمایید که اگر شما به‌ صورت دقیق‌تری به مزایای حمل بار هوایی و ویژگی ‌های آن دقت داشته باشید متوجه خواهید شد که ریسک بالاتر رفتن هزینه‌ های شما در پست سریع هوایی بسیار پایین می‌باشد.

ارسال کالا ها در کمترین زمان

یکی دیگر از مزایای حمل و نقل هوایی کالا و یا پست سریع داخلی و خارجی ارسال کالا و محصولات در کمترین زمان می‌باشد. توجه نمایید که هواپیما سریع‌ترین وسیله انتقال‌دهنده می‌باشد و شما نمی‌توانید هیچ وسیله دیگری را به‌ سرعت هواپیما برای انتقال کالا ها پیدا کنید و توجه نمایید.

مسیر امن

یکی از مزایایی که پست اکسپرس هوایی دارد این است که خیال شما راحت خواهد بود که کالا های شما به بهترین نحو از بهترین مسیر به مقصد خواهند رسید. توجه نمایید که برای پست زمینی و دریایی چالش ‌های بسیار زیادی در مسیر انتقال کالا ها وجود دارد.

پست اکسپرس هوایی

یکی از عبارت ‌های دیگری که شما ممکن است آن را در زمینه کسب کردن اطلاعات در رابطه با پست سریع هوایی بشنوید پست اکسپرس هوایی می‌باشد. این عبارت یعنی ارائه خدمات پست با سرعت و امنیت بسیار بالا و قیمتی بسیار مناسب و مفید.

توجه نمایید که ارسال پست به سایر نقاط کره زمین و یا سایر بخش‌ های یک کشور می‌تواند هزینه ‌های بسیار زیادی داشته باشد اما پست اکسپرس هوایی در کنار گرفتن هزینه‌ های معقول خدمات بسیار سریع‌تر و باکیفیت‌تری را برای شما خواهد داشت. اگر شما یک تاجری هستید که در سطح جهانی فعالیت می‌کنید و کالا و محصولات خودتان را در سطح جهان به فروش می‌رسانید و یا از همه نقاط جهان کالا و خدمات را به کشور وارد می‌کنید شما حتما باید در رابطه با پست اکسپرس هوایی اطلاعات کسب کنید تا بتوانید با استفاده از مزایا و قابلیت‌ هایی که این نوع پست در اختیار شما قرار می‌دهد به‌بسیار صورت مقرون ‌به ‌صرفه و با امنیت بسیار بالا و درصد ضرر بسیار پایین محصولات و کالاهای خودتان را به کشور وارد کنید و یا آن ‌ها را از کشور خارج کنید.

پست اکسپرس هم به ‌صورت داخلی در کشور ما انجام می‌شود و هم به‌ صورت خارجی و شما می‌توانید از مزایای داخلی و بین المللی استفاده کنید. پست سریع داخلی و خارجی که به‌ صورت اکسپرس شده باشد در کمترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت به مقصد خواهد رسید همچنین روند ثبت کالا با پست اکسپرس هوایی که یکی از پرطرف‌دارترین روش ‌های حمل بار هوایی می‌باشد، بسیار روند ساده‌ای است و هیچ جایی زحمتی برای شما ندارد. پس شما می‌توانید به ‌عنوان یک تاجر با استفاده از پست اکسپرس هوایی هزینه‌های حمل‌ و نقل خودتان را پایین‌تر بیاورید و همچنین تمام کالا های ارسال‌شده را سالم در مقصد تحویل بگیرید.

پست سریع داخلی

توجه نمایید که پست سریع داخلی تنها محدود به زمینه بین‌الملل نمی‌باشد و شما می‌توانید از این نوع پست در داخل کشور نیز استفاده کنید. توجه نمایید که پست سریع هوایی در داخل کشور نیز می‌تواند کالا ها و محصولات را در کمترین زمان به مقصد ارسال کند و ریسک از بین رفتن کالا ها را نیز پایین‌تر می‌آید. پس شما می‌توانید در سطح داخلی نیز از پست سریع هوایی استفاده کنید و کالا ها و محصولات خود را به راحتی جا به جا کنید.

چرا پست سریع داخلی پارس سریر

امکان ارسال به تمامی نقاط کشور ایران
ارسال سریع در کوتاهترین زمان
ارزان و مقرون به صرفه بودن
قابلیت رهگیری مرسولات پستی در هر لحظه

جهت استفاده از خدمات با شماره های 02166928276-09105949623تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

تاریخچه پست در ایران

در خوست مشاوره

شرکت حمل و نقل بین المللی

خانهشرکت حمل و نقل بین المللیشرکت حمل و نقل بین المللیتاریخ انتشار: اردیبهشت 10, 1401شرکت حمل و نقل بین المللی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دنیای ارتباطات ، حمل و نقل هر گونه وسیله، از یک برگ کاغذ گرفته تا اجسام بزرگ و غول پیکر به راحتی امکان پذیر میباشد. در گذشته برای نقل و...

راهنمایی ارسال بار هوایی

خانهراهنمایی ارسال بار هواییراهنمایی ارسال بار هواییتاریخ انتشار: اردیبهشت 5, 1401درباره ارسال بار از طریق هوا درباره ارسال بار هوایی باید این چنین بیان نمود. پست سریع هوایی همانطور که از نامش مشخص است، یعنی کالا و یا ارسال بار از طریق هوا صورت گیرد. در واقع ارسال یک بسته و محموله های مختلف از...

فریت بار به کانادا

خانهفریت بار به کانادافریت بار به کاناداتاریخ انتشار: شهریور 21, 1400فریت بار به کانادا پست هوایی به کانادا یا فریت بار یکی از موضوعاتی به شمار می‌آید که امروزه برای بسیاری از افراد و مشاغل مهم و حیاتی است. از همین رو داشتن اطلاعات کامل در رابطه با مسیر ارسال و شرایط لازم یکی از...

حمل بار هوایی از تهران

خانهحمل بار هوایی از تهرانحمل بار هوایی از تهرانتاریخ انتشار: شهریور 16, 1400حمل بار هوایی از تهران همان‌طور که می‌دانید روش‌های گوناگونی برای حمل بار وجود دارد که از میان تمام موارد، شیوه پست سریع هوایی سریع‌تر و مطمئن‌تر به نظر می‌رسد و اگر شما تصمیم به ارسال بار در داخل کشور یا خارج کشور...

فهرست