1. خانه
 2. حمل و نقل
 3. لیست شرکت های حمل و نقل هوایی

لیست شرکت های حمل و نقل هوایی

لیست شرکت های حمل و نقل هوایی در ایران

حمل و نقل هوایی به انتقال کالا و محصولات توسط خطوط انتقال هوایی گفته می شود. این انتقال می تواند توسط یک هواپیمای دربست ( چارتر ) و یا توسط یک هواپیمای مسافربری انجام شود و این فاکتور به حجم و وزن کالاهای ارسالی بستگی دارد.

زمانی که قصد انتقال کالا چه به صورت داخلی و یا بین المللی توسط خطوط هوایی را دارید، قطعا به دنبال لیست شرکت های حمل و نقل هوایی هستید. در بین این شرکت ها، شرکت هایی که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و خدمات متمایزی نیز ارائه می کنند، طرفداران بیشتری دارند. بهتر است قبل از انتخاب شرکت مناسب از بین لیست شرکت های حمل و نقل بین المللی هوایی در مورد انواع شرکت ها اطلاعات کاملی را کسب نمایید و با خدمات ویژه ی این شرکت ها آشنا شوید.

معرفی لیست شرکت های حمل و نقل بین المللی هوایی

به طور کلی حمل و نقل به صورت زمینی، دریایی و  هوایی انجام می شود. بین این سه نوع حمل و نقل، حمل و نقل هوایی سریع تر است و می تواند در کمترین زمان ممکن کالای مورد نظر را انتقال دهد. از طرفی حمل و نقل هوایی نسبت به حمل و نقل دریایی و زمینی قیمت پایین تری نیز دارد.

با بیان ویژگی خاص حمل و نقل هوایی، می توان نتیجه گرفت که این نوع حمل و نقل، برای انتقال کالاهای فاسد شدنی بسیار مناسب هستند. مواد غذایی و دارویی، نمونه های آزمایشگاهی، جنازه و تابوت به دلیل اهمیت زمان در انتقال، بهتر است توسط خطوط هوایی انتقال پیدا کنند.

برای مشاهده لیست شرکت های حمل و نقل بین المللی تهران، شماره تلفن و خدمات هر یک از شرکت های حمل و نقل بین المللی می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمائید.

سایر مواد غیر فاسد شدنی می توانند توسط دریا ها و یا به صورت زمینی منتقل شوند و اگر عملیات انتقال حتی چندین ماه نیز به طول بیانجامد، باز هم مشکلی به وجود نمی آید اما مواد غذایی باید سریعا انتقال پیدا کنند و تاخیر در عملیات انتقال باعث خرابی  و فاسد شدن مواد می شود.

جهت استفاده از خدمات و مشاوره رایگان با شماره های 02166928276- 09105949623تماس حاصل فرمایید.

لیست شرکت های حمل و نقل بین المللی تهران و خدمات آن ها

در ادامه به بررسی خدمات ارائه شده توسط شرکت های موجود در لیست شرکت های حمل و نقل هوایی می پردازیم.

 • انتقال کالا ها توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی هوایی به صورت داخلی و خارجی و به صورت واردات و صادرات کالا ها انجام می شود.
 • بسته بندی کالا ها توسط این شرکت ها انجام می شود و ارزیابی و بارشماری با دقت بالا قابل انجام است.
 • لیست شرکت های حمل و نقل بین المللی تهران کلیه ی کالا مثل بار دانشجویان و مهاجران، نمونه های آزمایشگاهی، کالاهای پستی، اثاثیه ی منزل و لوازم شخصی و امثال این ها را از طریق حمل و نقل هوایی منتقل می کند.
 • شرکت های حمل و نقل هوایی موجود در لیست شرکت های حمل و نقل هوایی می توانند کالا ها را به کشور هایی مثل ترکیه، تایوان، هندوستان، کانادا، اروپا، امارات، چین و … از طریق هوایی منتقل کنند.
 • این شرکت ها از امکانات و شرایطی برخوردار هستند که می توانند کلیه ی کالا های فاسد شدنی که به یخچال احتیاج دارند را به راحتی منتقل کنند. این کالا ها شامل سبزیجات، میوه، نمونه های آزمایشگاهی، دارو ها و … هستند.
 • شرکت های هوایی معرفی شده در لیست شرکت های پست بین المللی هوایی قادرند کالا های با ارزش مثل زعفران، پسته، خشکبار، قالی و قالیچه و … را از طریق هواپیما به مقصد های مشخص شده انتقال دهند.
 • تمامی شرکت های حمل و نقل بین المللی تهران کالا های ارسال شده را بیمه می کنند و برای ارسال کالا ها به مشتریان گواهینامه ی تضمین سلامت و صحت کالا را ارائه می دهند.
 • حیوان زنده مثل جوجه و حیوانات خانگی توسط این شرکت ها قابل انتقال است.
 • هزینه هر کیلو بار هوایی در لیست بالا بسیار ارزان تر نسبت به سایر شرکت ها می باشد
برچسب:
[امتیاز 2 ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست