پست سریع خارجی و بین المللی

نحوه زندگی کردن و قوانین زندگی امروز تفاوت بسیار زیادی با گذشته دارد. پست و حمل‌ و نقل کالا و نامه‌ ها نیز از این قاعده مستثنی نیست. پست امروز از طریق روش ‌های گوناگون و با استفاده از وسایل انتقال ‌دهنده متفاوتی انجام می‌شود. ارسال کالا ها و مرسولات امروز بخش بسیار مهمی از زندگی همه ما می‌باشد و بالاخره ما نیز یک روزی به این خدمت نیاز پیدا خواهیم کرد. ما در این مطلب قصد داریم برای شما در رابطه با پست سریع خارجی صحبت کنیم و به شما بگوییم که پست هوایی بین ‌الملل چیست و شما چگونه می‌توانید از خدمات این نوع پست بهره ببرید.

شرکت پارس سریر پرواز با سابقه طولانی مدتی همراه با کادری مجرب و حرفه ای اینجاست تا خدمات پست سریع بین المللی را به نحو احسن برای شما انجام دهد.

جهت استفاده از خدمات و مشاوره رایگان با شماره های 02166928276- 09105949623تماس حاصل فرمایید.

تاریخچه پست سریع خارجی

توجه نمایند که پست هوایی بین ‌المللی نیز درست مانند هر زیر ساخت و خدمت دیگری در مراحل اولیه بسیار ساده بود و در حوزه بسیار محدودی صورت می‌گرفت. حدوداً در سال هزار و نهصد و یازده بود که اولین مرسوله و محموله با پست هوایی بین ‌المللی انتقال یافت و از آن زمان بود که به صورت رسمی پست سریع هوایی بوجود آمد. این اتفاق در کشور بریتانیا افتاد که مرسوله از شهر لندن به برکشایر انتقال پیدا کرد. بعد از آن آرام‌آرام با گسترش پست هوایی بین افراد دیگر نیز توانستند از خدمات این پست استفاده کنند.

توجه نمایید که در مراحل اولیه تنها کالا های بسیار سبک و بسیار باارزش و گران ‌قیمت جابه‌جا می‌شدند و خدمت پست سریع خارجی تنها در اختیار افراد محدودی از جامعه که دارای نفوذ و قدرت بودند، بود. توجه نمایید که در کنار این موارد، هزینه پست هوایی خارجی نیز بسیار زیاد بود و استفاده از این پست گران تلقی می‌شد. تا آن زمان تمامی مرسوله‌ ها با ماشین و قطار جابه‌جا می‌شدند اما استفاده از پست سریع خارجی توانست که در این زمینه یک تحول و شکوفایی بسیار بزرگ را ایجاد کند. بعد از آن آرام‌آرام برای خدمات‌ دهی پست سریع خارجی، هواپیما های باربری طراحی و تولید شده‌اند تا بتوانند راحت‌تر کالا و مرسولات را به کشور های دیگر جابجا کنند.‌ به‌ طور کلی پست هوایی بین ‌المللی یک انقلاب و تحول بسیار بزرگ در سیستم حمل‌ و نقل و ارسال خدمات و کالا ها بود که توانست انقلاب بزرگی را در این زمینه به وقوع بپیوندد. 

بعد از گذشت چندین سال سرانجام در سال هزار و سیصد و چهار هجری شمسی خدمت پست هوایی بین‌الملل در کشور ما ایران نیز اجرا شد و شهروندان و هم‌وطنان ایرانی نیز توانستند که از خدمات پست سریع خارجی استفاده کنند. 

امروزه خدمات‌ دهی پست هوایی بین ‌المللی بسیار گسترده‌تر و مفیدتر شده‌ است و حمل بار هوایی خارجی امروز راحت‌تر و سریع‌تر اتفاق می‌افتد. توجه نمایید که در این زمینه هزینه پست هوایی خارجی نیز و هزینه ارسال بار هوایی به اروپا برای هم ‌وطنان ایرانی در کشور ما به نسبت گذشته بسیار پائین‌تر آمده‌ است زیرا نحوه خدمات‌دهی در زمینه پست سریع خارجی متفاوت‌تر شده‌است. به‌ هر حال این سرویس ‌دهی توانست که به دنیای مدرن و صنعتی امروزی کمک کند تا چرخ‌دنده ‌های اقتصاد کشور ها با سرعت بیشتری بچرخد و این ‌موضوع باعث شد که امروز همه کالا و خدمات راحت‌تر در دسترس باشند و در اسرع وقت و در سریع‌ترین زمان به دست افرادی که به آن ‌ها نیاز دارند برسد.

بیمه پست سریع خارجی

علاوه‌ بر تمام نکاتی که ما پیشتر آن را به شما گفتیم، شما باید در زمینه گرفتن خدمات از پست هوایی بین ‌المللی، در رابطه با بیمه بار هوایی نیز اطلاعات کسب کنید. توجه نمایید که بیمه حمل بار هوایی خارجی به شما کمک می‌کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل و حادثه شما بتوانید خسارتی که به هزینه و وقت شما وارد شده‌است را جبران کنید. در ضمن شما باید حتما در همان محلی که کالا را تحویل می‌گیرید بسته‌بندی‌ ها را باز کنید و آن ‌ها را چک کنید تا بتوانید در صورت وجود هرگونه مشکل برای کالا های خودتان خسارت را برآورد کنید و پول خودتان را از بیمه بگیرید. ممکن است با جابه‌جا کردن آن ‌ها به محل دیگری و باز کردن آن ‌ها، بیمه دیگر در رابطه با خسارت واردشده به شما مسئولیتی را گردن نگیرد. پس سعی کنید در همان محلی که بار را تحویل گرفته‌اید آن را چک کنید و اطمینان حاصل فرمایید که بار شما با سلامت کامل به مقصد رسیده‌است.

شرکت پست هوایی پارس سریر پرواز یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده بیمه کالا می باشد. این شرکت با تمامی بیمه های معتبر کشور دارای قرارداد می باشد و در صورت هر گونه مشکل خسارت کالا را باز پرداخت می کند.

چرا خدمات تیم پارس سریر پرواز

تحویل کالا در 24 ساعت99%
99%
امکان ارسال به تمامی نقاط جهان100%
100%
بیمه کالا توسط شرکت100%
100%
بسته بندی مجزا89%
89%

نحوه خدمات ‌دهی پست هوایی بین‌ المللی به چه صورت است

 اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید از خدمات پست سریع خارجی استفاده کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما این پاراگراف را بدانید تا با نحوه خدمات ‌دهی این پست و نحوه استفاده از این نوع پست آشنا شوید. توجه نمایید که این راه، یک راه مطمئن و به نسبت کم ‌هزینه برای ارسال کالا و خدمات می‌باشد که به‌ صورت داخلی و به‌ صورت بین‌المللی انجام می‌شود. بعد از این‌ که شما شرکت خدمات‌ دهنده خودتان را پیدا کردید و به نسبت مقدار بار و نوع باری که می‌خواهید آن را به کشور دیگری انتقال دهید و همچنین با توجه مسیری که بار شما باید طی کند، هزینه پست بین ‌المللی را پرداخت کردید؛ رسید دریافت می‌کنید. شما باید رسید را تا رسیدن بار به دست مشتری در خارج از کشور و یا رسیدن بار به دست خودتان از خارج کشور پیش خودتان نگه دارید تا بتوانید در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

توجه نمایید که بعد از این ‌که شما رسید خودتان را دریافت کردید باید منتظر بمانید تا شرکت خدمات‌ دهنده برای شما پیامک را ارسال کند که این پیامک حاوی تاریخ و زمان تحویل بار است. شما باید در این زمان بار مورد نظر خودتان را به فرودگاه ببرید و آن را به شرکت خدمات‌ دهنده تحویل دهید؛ بعد از آن می‌توانید منتظر بمانید که هنگامی ‌که بار به زمین نشست دوباره پیامک حاوی تحویل بار را نیز دریافت کنید و بعد از آن می‌توانید بار را تحویل بگرید و به‌ راحتی و بدون هیچ‌ گونه مشکلی از آن استفاده کنید.

در زمینه پست سریع خارجی هیچ‌ گونه زمان دقیقی برای گرفتن محصولات وجود ندارد زیرا ممکن است که در گیرودار انتقال محصولات، مشکلاتی به وجود بیاید که باعث دیرکرد در تحویل کالا شود. به ‌همین دلیل معمولاً شرکت‌ های خدمات ‌دهنده زمان مشخصی برای تحویل کالا را به شما نمی‌دهند اما شرکت پارس سریر پرواز در کمتر از 24 ساعت کالا یا بار شما را از مبداء به مقصد می رساند مهم نیست مقصد شما کجا باشد زیرا این کار فقط در 24 ساعت صورت می گیرد.

نظرات مشتریان شرکت ما

امیر صادقی
همکاری با شرکت پارس سریر پرواز یکی از بهترین تجربه‌های کاری ما بوده. دقت، و پاسخگویی سریع از ویژگی‌های تیم می باشد و خیلی خوشحالم که حمل و نقل هوایی خودمون رو به این تیم سپردیم.
زهرا لطفی
همکاری با شرکت پارس سریر ، یکی از تجربه‌های خوب گروه ما می باشد. تخصص، تجربه و پاسخگویی 24 ساعته چند ویژگی مهم این شرکت است. دانش و مهارت این شرکت در زمینه پست هوایی باعث شده است تیم ما چندین سال با این تیم همکاری داشته باشیم.
محدثه کریمی
مجموعه پارس سریر پرواز دارای یک تیم مسئولیت‌پذیر و متعهد است. تیمی که از همکاری با آنها رضایت کامل داشتیم.
درخواست مشاوره رایگان!

 

بدون اتلاف وقت، هرچه سریع‌تر حمل و نقل خود را به ما بسپارید .

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

 

پیشنهاد می‌کنیم بخش پرسش و پاسخ این صفحه را بخوانید یا آنکه با تیم ما تماس بگیرید.

02166928276

چرا پست سریع بین المللی پارس سریر

امکان ارسال به تمامی نقاط کشور دنیا
ارسال سریع در کوتاهترین زمان
ارزان و مقرون به صرفه بودن
قابلیت رهگیری مرسولات پستی در هر لحظه

جهت استفاده از خدمات با شماره های ۰۲۱۶۶۱۲۹۸۱۳-۰۹۱۹۷۸۷۷۱۶۹ تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

آخرین اخبار

فهرست